school-4-kherson@mail.ru

Тел. 37-28-97, 37-28-53 e-mail:school-4-kherson@ukr.net

01.11.2016                               № 400

Про заборону перебування

в школі сторонніх осіб під час

навчально-виховного процесу

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 19.08.2014 № 1/9-419 "Щодо проведення уроків та виховних заходів з питань протимінної безпеки населення та дітей у загальноосвітніх навчальних закладах», у зв'язку з близьким розташуванням Херсонської області  до Кримського півострову  та з метою створення безпечних умов освітнього  процесу, збереження життя та здоров'я всіх учасників навчально-виховного процесу, поширення інформації про небезпеку під час проведення антитерористичної операції

НАКАЗУЮ:

1. Встановити жорсткий пропускний режим до будівлі школи, не допускати перебування сторонніх осіб на території навчального закладу.

2. Заступнику директора з адміністративно-господарчої роботи           Семенцовій С.Є. організувати чергування    обслуговуючого персоналу.

Постійно

3. Затвердити та ввести в дію Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів у  Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради (додаток 1).

з 01 листопада 2016 року

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Грицаєнко Г.А. переглянути програми вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності учнів, вихованців та забезпечити проведення первинних, цільових, позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти (затверджене п.8.2. наказу Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 №563).

До 10.11.2016 р.

5. Заступникам директора з навчально-виховоної роботи Левченко С.В., Грицаєнко Г.Г., Заступнику директора з адміністративно-господарчої роботи Семенцовій С.Є Провести з працівниками, згідно з розробленими схемами евакуаційних шляхів та виходів, практичне відпрацювання евакуації з приміщень і будівель, щоб унеможливити нещасні випадки та затримку під час евакуації людей у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

До 01.12.2016 року

6. Заступникам директора з навчально-виховоної роботи Левченко С.В., Грицаєнко Г.Г., заступнику директора з виховної роботи Ступці О.В.:

6.1. Взяти під особистий контроль проведення первинних інструктажів з безпеки життєдіяльності учнів на початку занять в кабінетах інформатики, фізики, хімії, біології, лабораторіях, спортзалах, а також  при проведенні екскурсій, відвідувань театрів, музеїв тощо за відповідними інструкціями.

Постійно

6.2. Спланувати та провести цикл уроків та виховних заходів щодо поводження учнів з вибухонебезпечними предметами, на які учні можуть наразитися.

6.3. Довести до всіх учасників навчально-виховного процесу характерні ознаки, що вказують на можливу наявність вибухових пристроїв, алгоритм дій при виявленні вибухового пристрою та при загрозі терористичного акту.

6.4. Довести до відома та ознайомити з Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів у  Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради усіх працівників, учнів школи, батьків.

До 02.12.2015 року

7. Контроль за виконанням  даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                  С.І.Місюченко

Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів