Пришкільний табір відпочинку

Незабутні та яскраві хвилини радості залишаться у пам’яті учнів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, які активно відпочивали у пришкільному літньому таборі «Веселий дзвіночок».

У таборі перебувало 67 учнів 1-6 класів, із них за рахунок коштів  міського бюджету відпочивали 30 дітей пільгових категорій і  37 дітей - за батьківські кошти.  У порівнянні із минулим оздоровчим періодом  кількість вихованців  табору збільшилась на 7 учнів.

Діти отримали безліч задоволення та позитивних емоцій. За два тижні вихованці табору мали змогу відпочити в гідропарку, подивитися 3D-фільми, відвідати музеї, планетарій, брати участь у спортивних естафетах та змаганнях на оздоровчий базі «Петровець».  Найбільш яскравим відпочинком для вихованців табору було проведення дозвілля на свіжому повітрі. Саме тому за час роботи літнього табору діти декілька разів відвідували пляж «Гідропарк». Школярі постійно брали участь у цікавих іграх, естафетах, конкурсах, за що отримували різноманітні призи. Бажаючі мали змогу відвідати зоокуточок та погодувати тварин.

Кожен день у таборі був сповнений яскравими та позитивними емоціями. Наступного року чекатимемо всіх бажаючих до нашого літнього табору «Веселий дзвіночок».