Робота бібліотеки

План заходів шкільної бібліотеки на 2019-2020 навчальний рік

План проведення місячника шкільних бібліотек

Вікторина «Козацькому роду нема переводу»

09.10.2019  у 6-А класі  жваво і цікаво пройшла вікторина «Козацькому роду нема переводу». Діти активно відповідали на всі запитання, пов’язані з історією козацтва. Наприкінці учні мали змогу ознайомитися з виставкою книг,що  присвячені до Дня козацтва.

ввв  ввв

Вікторина «Правила дорожні - не слова порожні»

08.10.2019 для 2-В,3-Г,4-В,4-Г класу  пройшла вікторина «Правила дорожні - не слова порожні».  Учні мали можливість повторити правила дорожнього руху, закріпити знання безпечного поводження на дорозі, перевірити свої навички у вирішенні нестандартних ситуацій на дорозі та вміння застосовувати знання з правил дорожнього руху на практиці. А підсумком уроку став перегляд мультфільмів, в яких казкові герої вивчали дорожню абетку.

ннн ааа

Смайл – опитування «Які емоції Ви відчули, коли відвідали бібліотеку?

Протягом тижня з 30.09 - 04.10 у шкільній бібліотеці відбулося  смайл – опитування «Які емоції Ви відчули, коли відвідали бібліотеку?  Всім бажаючим було запропоновано вибрати смайлики : радість, подяку, здивування, розчарування, злість, ніяких емоцій.  Обраний ними смайлик потрібно було опустити в коробку для голосування.  У результаті  60% респондентів вибрали   «смайлик радісний» ,  20 % - «смайлик-подяку».  Отже, користувачі  позитивно оцінили  діяльність шкільної бібліотеки.  Дякуємо всім читачам за високу оцінку нашої роботи!

роро

Дублер-шоу "Бібліотекар на годину"

Цікаво та весело промайнули години для відвідувачів , які завітали до бібліотеки 03 жовтня. Вони  із задоволенням провели час на дублер-шоу "Бібліотекар на годину". Учасники гри , як справжні бібліотекарі, обслуговували читачів, допомагали в пошуку конкретних книжок. Усі юні бібліотекарі успішно впоралися з цією роллю, віднеслися до бібліотечної роботи з відповідальністю та натхненням.

здздллл

Зустріч «Бумеранг добра та дружби»

01.10.2019 року до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек бібліотекарем  Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки Сургай Ю.О. та шкільним бібліотекарем Ликовою Л.В. для учнів  2-А, 2-Б, 3-Б  класів було проведено зустріч «Бумеранг добра та дружби». Участь у різноманітних іграх, розгадування загадок та ребусів допомогли дітям не тільки з’ясувати сутність понять добро та дружба, а й  зрозуміти, як  розвивати почуття доброти, чуйності, милосердя,  як уникати злих учинків. Наприкінці уроку  діти виготовили смайлики з побажаннями   і подарували їх своїм друзям.

пп   ллл

Турнір «Ігри патріотів Херсонщини»

У шкільній бібліотеці разом з працівником Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.. Дніпрової Чайки  у 8 – Б класі був проведений інтелектуальний турнір в рамках обласного турніру «Ігри патріотів Херсонщини»,  у якому були представлені запитання присвячені історії нашого краю, пам’ятникам та пам’ятним місцям Херсонщини, зокрема тема була присвячена козацькій добі в історії Херсонщини. Переможницею серед класу стала Садовська Вікторія.

в  тот

Бібліотечна година

У 6 – Б класі  відбулась бібліотечна година, де учні з’ясували сутність понять «здоров’я» та здоровий спосіб життя.

ииа

Виставка «Олімпійський рух в Україні»

Протягом тижня у шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «Олімпійський рух в Україні», де учні мали можливість ознайомитись з досягненнями українських спортсменів в олімпійських іграх. Читачі бібліотеки молодшої школи прийняли участь у змаганні «Олімпійський лабіринт», де мали змогу позмагатись на спритність та увагу.

аап