Гостьова книга

Залиште свій відгук зараз!
Марина Сметаніна - (33)

Шановна адміністраціє загальноосвітньої школи N 4! Шановний педагогічний колективе! Шановний класний керівнику Валентино Анатоліївно!

Нажаль, змушені виїхати до іншого міста та залишити стіни рідної улюбленої школи.

Хочемо висловити Вам щиру подяку та низький уклін за Вашу складну приголомшливу працю, допомогу, чуйність та підтримку, дружню атмосферу та Ваші добрі серця! За гармонійний розвиток дитини!  Бажаємо всім Вам міцного здоров'я, творчої енергії, сил, натхнення! А також, благополуччя, процвітання, добра та всього самого найкращого!

З повагою до Вас батьки учня 5-Б класу Сметаніна Гліба.

Бульбенко Кіра - (15)

Хочемо висловити слова подяки адміністрації школи та всім нашим учителям. Спасибі за любов і мудрість, за ті роки, що ви присвятили нашому вихованню. Дякуємо за те , що вірили в нас. Без вашої допомоги ми б не стали такими дорослими та впевненими, якими є зараз. Ми відвідували школу і раділи кожному дню. Незабутні свята, конкурси та виступи на сцені – усе це залишиться в наших серцях як щасливі моменти життя. З вами було завжди цікаво, і ми з радістю не раз повернемося в стіни рідної школи, щоб поділитися успіхами з тими, хто нас навчав, виховував та підтримував!
Учні 9-Б класу

Анна - (14)

Доброго дня! Я учениця 9-Б класу. Хочу висловити подяку адміністрації та всім учителям Херсонької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 за ці 9 років, які ми були разом. За те, що вірили в нас, навчали та завжди допомагали. Окремо хочу подякувати нашому класному керівнику Павловській Ірині Леонідівні, яка за всі ці роки стала для нас наче другою мамою і допомогла на високому рівні опанувати вивчення української мови та літератури. Також нашій першій вчительці Кузовенковій Вірі Івановні, за те, що нас, маленьких та невпевнених, навчила бути справжніми учнями. Дуже вдячна за організацію дистанційного навчання, адже, незважаючи на складні умови, вчителі-предметники завжди нам допомагали, проводили онлайн уроки і справедливо оцінювали наші знання.
Ми дуже вдячні рідній школі і завжди будемо про неї пам’ятати. Спасибі вам за все! Бажаю педагогічному колективу та всім учням школи успіхів і всього найкращого!
З повагою Авраменко Анна

Артем - (15)

Сьогодні вийдемо за шкільний поріг. Позаду залишилося дитинство, Попереду – життєвий шлях проліг.
Для нас залишилися позаду шкільні роки, настає справжнє доросле життя, непросте, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки наша цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть нам подолати всі труднощі і знайти себе в житті, стати тим, ким ми мріяли бути.
Я вважаю, що саме за те, якими ми стали, мусимо подякувати рідній Херсонській загальноосвітній школі №4.
Дорогі наші вчителі, дякуємо вам за вашу працю, за сили, що ви вклали в наше виховання. Хоча не завжди ми були слухняними, вам висточало терпіння та мудрості для нас.
З повагою учень 9-Б класу Розов Артем

Настя - (13)

У школі були проведені ярмарок до свята Масляної та акція «Макулатуринг». Ми як представники учнівського самоврядування «Відродження» запропонували адміністрації школи придбати диванчики у вестибюль на зібрані кошти. Нашу пропозицію розглянули – і ось ми вже бачимо комфортну зону відпочинку.
Дякуємо, що прислуховуєтеся до думки учнів і створюєте разом з нами комфортні умови.

Сторінок: 11