school-4-kherson@mail.ru

9 Червня

Державна підсумкова атестація 2017

Гостьова книга

Залиште свій відгук зараз!
04.12.2016
ДНЗ №27 - (25)

Адміністрація я/с №27вдячна директорру ,завучу ,керівникам гуртків та дітям за співпрацю з ДНЗ №44.
18.10.2016 в я/с №27 відбулася зустріч дошкільнят з учнями ЗОШ №4 - учасниками гуртків "Юні інспектори безпеки дорожнього руху" та "Юні рятівники".
Діти залюбки переглянули цікаві номери про правила дорожнього руху та правила під час пожежі. Виступ школярів був дуже емоційним, веселим та захоплюючим, а найголовніше змістовним. Дошкільнята ще раз закріпили свої занання про правила дорожнього руху та дії під час пожежі.
Дякуємо ЗОШ №4 за активну співпрацю з нашим дитячим садком та запрошуємо знову в гості!

15.11.2016
Анастасия - (12)

На сайте не хватает фотографий.
В школе очень много интересных событий.

20.10.2016
Олена Касап - (35)

Дуже вдячна вашій школі за допомогу у проведені свята "День вулиці К. Хетагурова". Дякую Ступкі Оксані Володимирівні та Фоміной Ірині Володимирівні за участь у святі ансамблю української пісні.

07.10.2016
Галина -методист я/с 44 - (60 років)

Адміністрація я/с №44 вдячна директорру ,завучу ,керівникам гуртків та дітям за співпрацю з ДНЗ №44.
28 вересня Херсонський ясла-садок зустрічав гостей- 10 школярів –гуртківців «Юні рятівники» та «Юні пожежники» ЗОШ №4 з театралізованою виставою приуроченою до місячника безпеки життєдіяльності на тему « Про безпеку знаємо, про небезпеку дбаємо!»
У виставі учні старших класів висвітлили головні проблеми сучасності актуальні саме у дошкільному закладі- це безпечний перехід через вулицю та рух на велосипеді біля проїзної частини дороги , попередження виникнення пожежі та поведінка під час небезпеки. .
Виступ школярів подарував багато позитивних вражень дошкільнятам та батькам. За допомогою спектаклю діти повторили та закріпили правила безпечної поведінки на вулиці та в побуті , отримали естетичне задоволення від перегляду вистави.
На виставу були запрошені 50 дітей та 10 батьків.
Після перегляду вистави дошкільнята разом з школярами виготовили поробки.

03.10.2016
Анна - (47)

Спасибо администрации, педагогам школы и лично Оксане Владимировне и Алле Викторовне за сотрудничество с Международным университетом бизнеса и права! Вконтакте оставила фото наших гостей! Спасибо за содействие, надеемся на дальнейшие встречи! С уважением Анна Петровна Щаслтвая.

Сторінок: 8