Гостьова книга

Залиште свій відгук зараз!
15.06.2019
Оксана - (42)

Дякуємо за табiр!!! Даринi дуже сподобалось, багато вражень, багато нових знайомств, цiкавi екскурсii -повчальнi пiзнавальнi, дуже все органiзовано,на пляжi постiйний нагляд, дiти виспанi нагодованi. Величезна подяка органiзаторам школи,вчителям-вихователям, а також персонально Наталii Iванiвні.Дякуємо за гарний вiдпочинок

Щевченко Ганна Валеріївна - (38)

Ми, родина Шевченків, хочемо щиро подякувати колективу школи, батьківській та учнівській громадськості за те, що відгукнулися на нашу біду.
Завдяки Вашіій підтримці ми відновили дах оселі, здійснюємо лікування Дмитра, який знаходиться у Дитячій обласній лікарні у відділенні травмотології.
А найголовніше -- ми не маємо наразі теплої оселі, але нас зігрівають Ваші серця, наповнені милосердям, співчуттям та любов'ю.

04.12.2016
ДНЗ №27 - (25)

Адміністрація я/с №27вдячна директорру ,завучу ,керівникам гуртків та дітям за співпрацю з ДНЗ №44.
18.10.2016 в я/с №27 відбулася зустріч дошкільнят з учнями ЗОШ №4 - учасниками гуртків "Юні інспектори безпеки дорожнього руху" та "Юні рятівники".
Діти залюбки переглянули цікаві номери про правила дорожнього руху та правила під час пожежі. Виступ школярів був дуже емоційним, веселим та захоплюючим, а найголовніше змістовним. Дошкільнята ще раз закріпили свої занання про правила дорожнього руху та дії під час пожежі.
Дякуємо ЗОШ №4 за активну співпрацю з нашим дитячим садком та запрошуємо знову в гості!

15.11.2016
Анастасия - (12)

На сайте не хватает фотографий.
В школе очень много интересных событий.

20.10.2016
Олена Касап - (35)

Дуже вдячна вашій школі за допомогу у проведені свята "День вулиці К. Хетагурова". Дякую Ступкі Оксані Володимирівні та Фоміной Ірині Володимирівні за участь у святі ансамблю української пісні.

Сторінок: 8