Гостьова книга

Залиште свій відгук зараз!
25.04.2020
Кира - (14)

Від імені учнівського самоврядування "Відродження" Херсонської загальноосвітньої школи №4 , я Кіра Бульбенко, президент школи, хочу висловити подяку вчителям та адміністрації школи за гарну організацію дистанційного навчання під час карантину. Також висловлюю подяку педагогу організатору Батеєнко Олені Григорівні та шкільному парламенту, навіть на відстані всі працюють не покладаючи рук, діляться цікавими ідеями та не дають нам сумувати під час карантину, залучаючи до спільної роботи велику кількість учнів. Сподіваюсь, що і надалі ми будемо плідно співпрацювати. Бажаю всім міцного здоров'я та віри в найкраще.

Олена - (35)

Батьки учнів 3-г класу дякують адміністрації та учителям нашої школи за грамотно організоване дистанційне навчання. Дякуємо за ваше відповідальне ставлення до продовження учбового процесу наших дітей під час карантину. У дітей є змогла навчатися та спілкуватися з однокласниками та вчителями за якими вони сумують.

Дмитро - (29)

Добрий день!
Від імені батьків учнів 1- А класу ,хочу подякувати за дистанційне навчання адміністрації школи та вчителю Олені Олександрівні . Ми вдячні за он-лайн уроки і консультації !
Бажаємо всім міцного здоров'я і творчого натхнення!

Дмитро - (26рок.)

Добрий день!
Від імені батьків 1-А класу хочу подякувати адміністрації школи за організацію дистанційного навчання, окремо хотілось би висловити подяку, вчителю Дмитровій Олені Олександрівні за он-лайн уроки та консультації! Нам і нашим дітям - це потрібно!!!

11.04.2020
Алена - (30)

Я мама детей, которые учатся в этой школе) 7 и 4 класс.
Хочу поблагодарить всех учителей, которые проводят онлайн уроки, задают задания; тесты. Очень понравилась программа Google класс, тесты которые дети проходят, и получают оценки)
Очень надеемся, что карантин вскоре закончится!

Сторінок: 10