Профорієнтаційна робота

з профорієнтаційної роботи

Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4

Херсонської міської ради у 2020/2021 н. р.

Профорієнтація в онлайн режимі

28 грудня 2020 року  з метою формування життєвих навичок у старшокласників спільно з представниками Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу проведено конференцію на платформі ZOOM «Найпростіші способи заощаджень», на якій учні 9-х класів обговорювали практичні питання, як зекономити гроші щомісяця, скільки потрібно та як розпочати заощаджувати. Учні із задоволенням відповідали на запитання, відгадували ребуси. У кінці конференції  дев’ятикласники розгадували логічні задачі, за правильні відповіді  п’ятеро з них отримали в подарунок електронні підручники відомих авторів:  Ілон Маск, Білл Гейтс, Стів Джобс, Кузьма Скрябін.

Співпраця шкіл і закладів професійної освіти  сприяє усвідомленому ставленню учнів до свого майбутнього та правильного вибору власної професії.

Захід пройшов цікаво та змістовно!