Профорієнтаційна робота

з профорієнтаційної роботи

Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4

Херсонської міської ради у 2020/2021 н. р.

29-го квітня 2021 року об 19.00 годині у Миколаївському коледжі транспортної інфраструктури Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені
академіка В. Лазаряна
за адресою: м. Миколаїв вул. Пушкінська, 71 буде проходити ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в режимі ОН-ЛАЙН.
Код доступу: meet.google.com/vpr-rbou-yfu
Інформацію про дати і час проведення наступних ДНІВ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в режимі ОН-ЛАЙН читайте на сайті коледжу за посиланням: http://mtzt.mksat.net
Електронна презентація за посиланням. http://mkzt.site/mkti_pdf/
Переваги навчання у коледжі:
1. Навчання за державним замовленням.
2. Вступ абітурієнтів до коледжу без ЗНО.
3. Гарантоване надання місць у гуртожитках коледжу.
4. Стипендія та оплачувальні місця під час практик.
5. Офіційне працевлаштування з соціальним пакетом та кар’єрний ріст.

Херсонський національний технічний університет запрошує учнів 9,10, 11х класів, їхніх батьків  на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Херсонський економіко-правовий інститут

рррррр  иии

пппп

"День відкритих дверей" в Київському військовому ліцею імені Івана Богуна 27 березня 2021 року

10.03.2021 року учні 11 класу долучилися до онлайн конференції з теми «Умови вступу до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють       підготовку поліцейських у 2021 році»,  що проводили представники Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Національний університет цивільного захисту України, факультет техногенно-екологічної безпеки

«Найпростіші способи накопичення»

У закладі спільно з представниками Херсонського економіко-правового коледжу в рамках тижня профорієнтації відбувся захід для здобувачів освіти 9 та 11 класів, завдяки якому учні зрозуміли, що мрії все ж таки здійснюються. Багато хто і уявити не міг, що найпростіший спосіб накопичення знаходиться поряд, треба лише набратися терпіння і спробувати запропоновані методи накопичення. Можна звісно поставити собі за мету заробити гроші, але при цьому не змінюючи свої звички та принципи життя, нічого не здобути, а можна просто заощадити на своїх повсякденних потребах, та отримати бажане. Учнів дійсно вразили підрахунки, адже легко можна накопичити, якщо ходити пішки. Крім цього, ти не лише заощаджуєш на проїзді, а здобуваєш добрий настрій на весь день і це корисно для здоров’я,  а все це маленькі кроки до здійснення мрії.

Основна мета закладу освіти формувати життєві навички у старшокласників, тому співпраця шкіл і закладів професійної освіти  сприяє усвідомленому ставленню учнів до свого майбутнього та правильного вибору власної професії.

Захід пройшов цікаво та змістовно!