Наші Вітання

Шевелу Валерію,

ученицю 9Б класу,

яка посіла почеснге

ІІ місце у міських змаганнях

зі скалелазання

Гордість закладу

Відомо, що обличчям освітнього закладу, основою його іміджу є педагоги, люди, які нелегкою щоденною працею поповнюють скарбницю успіхів і досягнень. Наша школа здавна славиться своїм дружним високопрофесійним колективом, який не лише добросовісно працює в закладі, а й гідно презентує себе на міських і обласних освітянських заходах.

У листопаді поточного року пройшов І етап щорічного конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року». Одні з кращих педагогів нашого закладу взяли участь у двох номінаціях і за підсумками п’яти випробувань здобули перемогу: учитель початкових класів Золотаревська Лариса Миколаївна посіла перше місце в номінації «Учитель інклюзивного класу», а учитель фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» Буряковський Денис Олександрович переміг у номінації «Захист Вітчизни».

Адміністрація закладу, колеги, учні та їхні батьки підтримували учасників конкурсу та сердечно привітали їх із перемогою.

Бажаємо Ларисі Миколаївні та Денисові Олександровичу гідно виступити  в обласному етапі конкурсу та успіхів у подальшій професійній діяльності!