Атестація -2024. Вдалий результат!

Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 09.09.2022 №805, семеро учителів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 гідно пройшли атестацію. Успішно представили власний  досвід і результати  роботи, виконали всі вимоги, передбачені умовами підвищення кваліфікації. Незважаючи на особливі умови онлайн-освіти, проявили творчість та креативність у своїй професійній діяльності. «Розвиток та поступ вперед!» - ось гасло вчителів нашої школи.

Членами атестаційної комісії І рівня на чолі з директором школи Олександрою Потук  проведена кропітка робота щодо вивчення  педагогічного досвіду вчителів, які атестуються.

На засіданні атестаційної комісії, що відбулося  27 березня 2024 року  прийнято  рішення:

Павловській І.Л. підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «вчитель вищої категорії» та присвоєно педагогічне  звання «учитель - методист»; Середі О. В.  підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «вчитель вищої категорії» та присвоєно педагогічне  звання «старший учитель».

Учителям: Грицаєнко Г.А., Осадкіній С.М., Араліній В.А.,  Сороці І.А., Сушко В.В. – підтверджено раніше присвоєні категорії та звання.

Вітаємо вчителів з успішною атестацією. Так тримати!