Готуємось до ЗНО

Програми, характеристики та критерії оцінювання ЗНО-2019

 

До уваги випускників та їхніх батьків!!!

Уперше управаджено інноваційний проект "Будь розумним/Be Smart". В рамках цього проекту кожен учень отримує безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, історії України, математики, біології, англійської мови,фізики, хімії та географії. Кожен курс містить відеолекції, тренувальні та підсумкові тести у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

Ознайомитися з проектом можна за посиланням https://besmart.eduget.com


Нововведення в ЗНО-2019

Хоч на календарі лише осінь,  підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання-2019 уже виходить на фінішну пряму: Міністерство освіти та науки видало кілька наказів щодо проведення тестування, затвердило дати, не обійшлося і без змін.

Основні дати ЗНО-2019: реєстрація розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня. Основна сесія відбуватиметься з 21 травня до 13 червня. Додаткова сесія запланована на 26 червня - 12 липня.

 Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 8 до 31 січня, 16 та 23 березня відбудеться пробне тестування.

Як і торік, на ЗНО винесені 11 предметів (українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен учасник матиме змогу скласти тест не більше як з чотирьох предметів. При цьому результати ЗНО з трьох предметів зараховуватимуть як результат державної підсумкової атестації для отримання шкільного атестату.

За бажанням учасника ЗНО тестові матеріали можуть перекласти шістьма мовами: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами. Втім, на Львівщині за 11 років тести перекладали лише російською та польською.

Абітурієнти матимуть право подати до семи заяв не більше ніж із чотирьох спеціальностей.

 Торік  медичні виші ввели мінімальну кількість балів (150), цьогоріч її запровадили й на інші спеціальності. Так, щоб навчатися на спеціальностях право, фармація, публічне управління та міжнародні відносини, конкурсний бал не може бути нижчим 130 балів з кожного предмету.

 Для вступу в медичний виш цього року доведеться складати іспит з математики або фізики. Першим обов’язковим є українська мова, другим – біологія або хімія на вибір.

 

щз