Готуємось до ЗНО

Програми, характеристики та критерії оцінювання ЗНО-2020

 

До уваги випускників та їхніх батьків!!!

Уперше управаджено інноваційний проект "Будь розумним/Be Smart". В рамках цього проекту кожен учень отримує безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, історії України, математики, біології, англійської мови,фізики, хімії та географії. Кожен курс містить відеолекції, тренувальні та підсумкові тести у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

Ознайомитися з проектом можна за посиланням https://besmart.eduget.com

 

 ььь

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня №635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

дддд

   

    Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ

ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
  • один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Безпека під час ПЗНО та ЗНО

      Безпека під час ПЗНО та ЗНО – основний пріоритет. Саме тому під час оцінювання діятимуть обов’язкові правила як для учасників тестування, так і для працівників, що залучені до проведення ПЗНО та ЗНО. Зокрема, до іспиту допускатимуться лише особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.  Під час тестування всі учасники та працівники будуть у захисних масках, а пункти тестування забезпечені антисептиками і дезінфекторами. З метою недопущення скупчення учасників ПЗНО та ЗНО, у кожного учасника буде перепустка з часом, коли потрібно прийти на пункт тестування.

 

     Особам, у яких може бути підвищена температура не через ГРВІ, а через хронічні захворювання, треба мати з собою зазделегідь взяту довідку від лікаря, яка б це підтверджувала