Виховний захід до Міжнародного дня толерантності в 3-В класі

16.11.2020 року в 3-В класі з інклюзивною формою навчання пройшов виховний захід до Міжнародного дня толерантності. Здобувачі освіти разом із учителями Тетяною Країнською та асистентом вчителя Анною Троян зібрались за «круглим столом», щоб обговорити значення поняття «толерантність» в сучасному світі.

Для повного та детального викладу інформації учні об’єднались у відділи: відділ «Довідок»,  «Літературний», «Юридичний», «Науковий», «Творчий». Діти розповіли про расову, релігійну та соціальну дискримінації, яка відбувалася ще з давніх часів. Звернулись до народної творчості,  закликали до примирення та порозуміння, ознайомилися із статтями Конституції України (права та свободи громадян), звернулися до наукового тлумачення поняття «толерантність».

Проаналізувавши надану інформацію, під керівництвом «Творчого» відділу учні створили Планету Толерантності, де висвітлили основні ознаки толерантної людини.