Уроки на свіжому повітрі з учнями початкової школи

Нова українська школа в дії! Замість звичних класів - шкільне подвір'я чи спортивний майданчик. У початковій школі активно впроваджується новація - «зелені уроки» / навчання на свіжому повітрі. І вчителі, і учні відчули переваги таких занять.
     Незвичайний урок з української мови, розвитку зв'язного мовлення пройшов у 4-Б класі. Легко описати осінні зміни в природі , коли ти на галявині спостерігаєш за навколишнім світом.
     У 4-А, 4-В, 3-А, 3-В, 2-В класах «зелені уроки» з читання принесли не тільки задоволення, але і елементи оздоровлення. На свіжому повітрі і читати цікавіше, і висловлювати свої думки вільніше. Тепле осіннє сонечко надихає на продуктивну роботу.
     Учні 3-Г класу активно працювали на уроці математики, визначали час , спостерігали за сонячним годинником.
     Навчання на свіжому повітрі позитивно впливає на якість засвоєння матеріалу , розвиває комунікативні навички , дозволяє учням, відчути себе частинкою природи.