school-4-kherson@mail.ru

Тиждень природничих наук

5 Травня

Протягом тижня природничих наук проведено низку заходів:

Учні 5-х класів у рамках курсу «Природознавство» проводили в 5-А класі екологічну гру і розвязували екологічні задачі, а у 5-Б проводилася вікторина «Планета Земля як середовище життя». Знання  виявили учні Авраменко А., Корольова Д, Кармазін К. і Добринкін О..

Учні 6-х класів  змагалися в географічній грі «По країні Гідросфері» і в складанні міні-проектів з біології « Гриби у  біосфері та житті людини» .  Свій хист до узагальнення інформації  виявили учні 6-А: Гадомська Г., Павлючек Д., Марченко А., Ревенко К, Муравйова Є..

Учні 7-х класів змагалися на  географічному конкурсі «Рекорди  природи Євразії» та у  вікторині з хімії «Оксиди в природі».  Необхідно відзначити учнів 7-А класу: Бортник А., Курбацьку Г., Литоша М, Муравйова Г. та учнів 7-Б класу: Сидоренко О., Воробйова А., Романенко Г., Золотаревську В..

У рамках тижня на уроках географії  серед учнів 8-х класів  проводилася географічна вікторина «Населення світу і України». Кращими були Стець К., Чеботарьова А.,  Дорогань О., Арбузова К., Донських Є..

У біологічній  конференції «Вища нервова діяльність» кращими були учні  8 класів: Чеботарьова А.,  Дорогань О., Богатиренко М. На уроках хімії свої дослідження різних смаків «Хімія відчуттів» найкраще вдалися  Регушенко М. і Гуровій Є.

Учні 9-х класів на уроках біології проводили захист проектів «Поведінка»  і випускали газети, кросворди, буклети з хімії «Згубна дія спиртів на організм людини», «Хімія в побуті», «Хімія на кухні». Відзначилися кращими роботами учні  Тицко Ю., Пуняк Д. , Нечипуренко К. З географії учні захищали творчу роботу «Паспорт Херсонщини». Найкращими були  Генералова Д. ,Тицко Ю. , Бичко І..

Учні 10-го класу на уроках захищали презентації «Візитка для туриста» з географії і  з хімії  «Хімія ліків та отрути». Найкраще свою творчість виявили Кандиба К., Лотарія К. і Єрьомичева О..

Учні 11-го класу  на уроках біології  проводили круглий стіл «Охорона біосфери». Найкраще попрацювала  учениця Сіренко В.. А при створенні проекта –презентації з хімії «Білки, жири, вуглеводи як компоненти їжі», «Вітаміни, їх роль» кращими були Сердюк К і Спиця О..

Протягом місяця перед учнями різних класів виступала шкільна агітбригада під керівництвом Яблуновської О.В..

Учні школи виявили знання природничих наук та прагнення берегти навколишнє середовище.