Тиждень іноземної мови 2019

Метою проведення тижня іноземних мов є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської та французької  мов, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови. Завдання, що розробили учителі в креативній формі були запропоновані школярам відповідно до їх рівня знань. Головним завданням проведених захоплюючих заходів стало їх відмінність від традиційних форму уроку. Це сприяє підвищенню мотивації учнів до вивчення іноземних мов.

З 08 по 12 квітня 2019 року у  школі проводився тиждень іноземних мов.

Тиждень розпочався з урочистої лінійки, під час якої учні 10 класу ознайомили присутніх з цікавими фактами про англійську мову. Учні 10 класу Богатиренко Мирослав та Рабус Марія розіграли сценку.

Учні 2-4-х класів розгадували кросворди та ребуси в ігровій формі на вивчені теми.  Найкращими  виявилися :   Лозанська Єва, Жданов Іван (3-А), Вінник Олександр, Забєлін Микита (3-Б), Ісаєв Ігор, Касілдов Дмитро (4-А), Городечний Олександр, Кирилова Яна 4-Б),

Вчителі Коденець І.В. та Араліна В.А.   з учнями  5-х  класів  провели  вікторину «Знавці англійської мови» Вивчення англійської мови перетворилося на розвагу! Найкращими були Строганов Микита, Буряковський Артем, Левченко Ангеліна, Петківська Аліна (5-А)

Учні 7-х класів  виявили справжню творчість та неординарність у конкурсі плакатів. Найкращими були такі учні: Ігнатенко Марія, Авраменко Анна, Корольова Діана, Бульбенко Кіра, Фільчакова Анастасія (7-Б),  Татарінова Анастасія, Ягодіна Аліна, Добринкін Олександр (7-А).

Серед учнів 8-х класів був проведений конкурс проектів «Мій улюблений музичний інструмент» Кращими  були Гадомська Ксенія, Голуб Юлія, Павлючек Дар’я, Ревенко Крістіна (8-А).

Учні 9-х класів взяли участь у вікторині на знання визначних місць Великої Британії і вкотре підтвердили свої знання щодо історії та визначних місць країни. Кращими були Муравйов Геннадій, Кошло Марія (9-А), Адісевич Ірина, Косяков Артем, Воробйов Артем (9-Б).

Учні 10 класу складали та розв’язували ребуси з теми «Спорт» та «Художники світу» Переможцями стали Дорогань Олександра, Донських Єлизавета, Регушенко Марина, Рабус Марія, Стець Катерина.

Учні 11 класу проявили творчість у створенні проектів про міжнародні організації. Кращі роботи представили Пуняк Даря, Тицко Юлія, Дяченко Елизавета, Скалівенко Олена. Також учні показали, що добре володіють не лише англійською, але й французькою мовою.

Учні 7-х класів переглянули мюзикл « Нотр Дам де Парі», після чого учням було запропоновано відгадати низку загадок, пов’язаних зі змістом переглянутого. Краще за всіх впоралися Ігнатенко Марія, Бульбенко Кіра, Чалая Даніела, Авраменко Анна, Садолінський Михайло (7-Б), Кармазін Кирило, Павлюк Олександра, Татарінова Анастасія, Ягодіна Аліна (7-А).

Учні 9-х класів презентували власні проекти з теми «Французьке кіно: історія та сучасність». Кращі презентації зробили Муравйов Геннадій, Кошло Марія (9-А), Косяков Артем (9-Б).

Учні  11 класу взяли участь у творчому конкурсі про Францію. Переможцями стали Бацазова Владислава, Тицко Юлія, Генералова Євгенія.

Цікаві і змістовні дні тижня іноземних мов запам'ятаються учням надовго. Тиждень  вкотре довів неймовірні здібності учнів, показав те, що сучасні школярі хочуть прямувати шляхом європейської інтеграції, щодня вони готові досягати нових вершин.

апа   еее

гг