Свято "Країна Школярії"

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас, тому в нашій школі святковий захід «Країна Школярії» відбувся 02.09.2019  для учнів 1, 9 та 11 класів, а для учнів усіх інших класів день розпочався з традиційного Першого уроку.

Свято пройшло яскраво та урочисто. Маленькі учні декламували вірші, вихованці вокальних ансамблів, хореографічного колективу школи вітали учнів та вчителів святковими піснями, танцями.

На шкільному святі були присутні вельмишановні гості, меценати та друзi нашої школи: Садіяр  Мамедов - голова благодійної організації "Благодійний фонд Садiярa Мамедовa", член виконкому Херсонської міської ради, учасник бойових дій АТО;  Вiкторiя Гавренкова - підприємець, співвласник групи виробничих компаній,  керівник громадської організації "Добродія- Херсон" , волонтер АТО;    Кузьменко  Ірина Віталіївна, координатор громадської організації "добродія - Херсон"; Сергій Ковальський  - голова громадської організації "Спарта"  , учасник бойових дій АТО. Гості побажали дітям цікавого навчального року, а вчителям – нових зустрічей з юними талановитими особистостями.

День знань – це початок нового навчального року, старт для здобуття  знаннь, відмінних оцінок, та підкорення нових вершин в навчанні.

Бажаємо усім цікавого шкільного життя, вірних друзів та нових звершень!

ю

.