Річниця визволення Херсона

11 листопада - визначний день в історії міста Херсона та його мешканців. Під час російської окупації херсонці стикалися з різними викликами, такими як обмеження свободи, втрата доступу до ресурсів, економічні труднощі, винищення прав людини. Український Херсон перебував під російською окупацією з березня 2022 року. Увесь цей час понад 8 місяців, херсонці чекали та вірили. І ось дочекалися! 11 листопада 2022 року відбулася подія, на яку кілька місяців чекала вся Україна, а найбільше — херсонці: ЗСУ зайшли до Херсона! Українські прапори знову повернулися на вулиці міста разом із військовими Збройних Сил. Визволення від окупації є символом повернення до нормального життя, відновлення свободи і незалежності.
З нагоди першої річниці визволення рідного міста учні Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 ХМР підготували відео сюжет "Спогади від окупації до визволення"