Профорієнтація 2019

Чим менше часу залишилося до зовнішнього незалежного оцінювання, тим більше гостей з різних вишів відвідують наших одинадцятикласників. Таким чином, у п’ятницю, 1 лютого,  до школи завітали представники академії міжнародної освіти «Global Up»  та центру польської освіти «UP-STUDY». Вони запросили учнів здобувати вищу освіту в Чехії та Польщі. Також було розглянуто варіанти та умови вступу до ВНЗ у наступні країни: Словаччину, Німеччину, Австрію, Іспанію, США, Англію та Канаду. Звернули увагу на перспективи навчання у країнах Європи. І в підсуму заходу усім бажаючим було надано запрошення на більш детальну всеукраїнську освітню виставку-презентацію.

Окрім цього, недавнім гостем у 11 класі став Херсонський державний аграрний університет. Цей державний навчальний заклад проводить підготовку фахівців для економіки, агропромислового комплексу, водного господарства, будівництва та сфери послуг на 5-ти факультетах за 21 спеціальністю. На сьогодні у виші діють міжнародні програми для студентів: обміни Франція – Україна, Програми семестрового обміну, отримання подвійних дипломів, «Інтер Агро Імідж» - стажування і проходження практики в Німеччині. Представники університету пропонують абітурієнтам підготовче відділення для отримання якісних знань для підготовки до вступу. Майбутніх вступників чекає самореалізація, безцінний досвід та яскраве студентське життя.

ап