П'ятий день осіннього онлайн-табору "Яскраві сторінки багряної осені"

П’ятий день осіннього онлайн-табору «Веселі сторінки багряної осені»
Сьогодні п’ятий заключний день роботи нашого шкільного табору «Веселі сторінки багряної осені». Відбулося закриття зміни, а це завжди веселий настрій, спілкування та музика.Учасники спортивного заходу «Разом до здорового способу життя» взяли активну участь у квестінтерв’ю і разом визначили, яку роль у житті мають здоров’я, спорт і гарний настрій. Підкреслили важливість щоденних ранкових зарядок та розминок.
Дружна команда учнів 5-8 класів разом виконали суперову веселу руханку під музичний супровід. Побажали одне одному гарного настрою та спортивних досягнень.Естафету онлайн- табору завершує цікавий світ мистецтва. Під час зустрічі учні поринули у яскравий світ образотворчого, музичного мистецтва та технологій, провели цікаві досліди з кольорознавства і щиро раділи результатам. Отримали ЯСКРАВІ враження. Учні початкової школи зібралися, щоб провести його разом. У дружній розмові повторили правила здорового способу життя, а потім Вікторія Романівна запалила всіх своїм ентузіазмом. Діти та вчителі із задоволенням танцювали під енергійну музику, рухалися разом з персонажами веселих фізкультхвилинок.