Педагогічна рада "Створення сучасного освітнього простору в умовах нових стандартів освіти"

З метою формування сучасного освітнього середовища та ключових компетентностей згідно з вимогами Концепції НУШ в освітньому закладі 12.10.2020 року проведено педагогічну раду "Створення сучасного освітнього простору в умовах нових стандартів освіти".
     Педагоги заслухали і обговорили питання впровадження інноваційних технологій, технологій дистанційного навчання, формувального оцінювання в освітній процес.
     Практичний психолог Ірина Овчаренко ознайомила присутніх з результатами діагностування здобувачів освіти 1-х класів: "Готовність до шкільного навчання".
     Учитель початкової школи Вікторія Сотнікова розповіла про використання методу "Парашут" у своїй практиці та представила два відеосюжети про освітній процес у початковій школі.
     Питання впровадження сучасних форм і методів навчання з використання технологій дистанційного навчання розкрила вчитель початкової школи Ольга Гришаєва.
     Спільними зусиллями педагогічного колективу виховуємо всебічно розвинену особистість.