Педагогічна рада 1 червня 2020

1 червня 2020 року в режимі онлайн відбулося планове засідання педагогічної ради, у якому взяли участь 59 педагогічних працівників освітнього закладу. У ході засідання розглянуто важливі питання функціювання школи. Зокрема голова комісії забезпечення якості освіти Ольга СЛАТВІНСЬКА ознайомила присутніх із результами вивчення й оцінювання (самооцінювання) освітньої діяльності та управлінських процесів у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради. Інформацію буде враховано при плануванні діяльності освітнього закладу на 2020/2021 навчальний рік.

Директор школи Олександра ПОТУК презентувала педагогічному колективу розроблену робочим групами вчителів закладу Стратегію розвитку Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради. Стратегію розвитку одноголосно ухвалено.

Також обговорювалося питання визначення кандидатури на призначення обласної стипендії серед учителів закладів загальної середньої освіти «Флагмани шкіл Херсонщини». Одностайно обрано кандидатуру вчителя англійської мови КОДЕНЕЦЬ Ірини Володимирівни, яка забезпечує  високий рівень знань учнів, підготувала переможця ІІ (І місце) і ІІІ (ІІ місце) етапів Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, призера обласного конкурсу  есе «Пізнаючи грані англійської»; поширює власний педагогічний досвід, досягла високих результатів у позакласній та гуртковій  роботі (І місце в районному етапі гри «Що? Де? Коли?»).

Відповідно до рішення педагогічного колективу, учні 1-4, 5-8,10 класів школи та 9-11 заочних класів ПВК №90 переведені до наступних класів.

кккк

длбщлдл