Осінній вернісаж 2019

З 13 по 15 листопада 2019 року в рамках тижня екології проходить виставка «Осінній вернісаж».

Осінь - щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в нашому освітньому закладі творчих виставок та конкурсів.

Учнівське самоврядування «Відродження» запропонувала, в рамках тижня екології, організувати усі класні колективи взяти участь у виставці «Осінній вернісаж». На розсуд учнів та педагогів були представлені роботи у певних номінаціях: «Осінній кошик», «Осіння палітра», «Композиція з природного матеріалу», «Оригінальний рецепт», «Квіткова фантазія», «Диво природи», «Овоч-гігант», «Золоті дари осені».

У руках наших учнів  природний матеріал  перетворився на фантастичні незвичайні вироби. Ця робота була не лише захоплююча, але й пізнавальна. Природа дає можливість учням розвивати власні творчі здібності, доторкнувшись до природи.  Діти відчули силу природної  енергетики та її красу. Як результат - безмежні фантазії учнів стали захоплюючі, цікаві, яскраві та неповторні .

Ми віримо в те, що наша виставка «Осінній вернісаж» зігріла всіх теплими промінцями дитячих сердець.

ааа

аааа