school-4-kherson@ukr.net

На шляху до НУШ

5 Травня

На шляху до НУШ
     Від вересня 2018 року, коли стартує повномасштабна реформа загальної середньої освіти, учні всіх перших класів України почнуть навчатися за новим Стандартом.
     22.02.2018
року Колегією Міністерства освіти України було затверджено дві типові освітні програми нової української школи (НУШ) для першого рівня повної загальної середньої освіти. Навчальний заклад має вибрати одну з них.
     4 травня на засіданні методичного об'єднання вчителів початкових класів було здійснено аналіз та обговорення цих документів.
    Розуміючи важливість даного питання, усі учасники зібрання взяли активну участь у його роботі, висловили та аргументували свою позицію.

Результати обговорення будуть представлені на засіданні педагогічної ради, де і вибиратиметься програма, за якою працюватиме початкова школа.