Методичне об'єднання класних керівників

Методичне об'єднання класних керівників Основи  педагогічної  співпраці  «Педагоги -діти -батьки»

З метою  озброєння педагогів закладу  сучасними методами роботи з батьками та формування у педагогів установки, що успіх в організації роботи з батьками значною мірою залежить від особистості та авторитету педагога, його професійності,високих моральних, людських якостей, вміння спілкуватися з батьками, колегами, дітьми на методичному об'єднанні класних керівників було обговорено питання:
1. Виступ "Співпраця батьків та освітнього закладу як необхідна умова розвитку дитини".
2. Палітра досвіду роботи класних керівників: "Батьки - головні вихователі", "Естетичне
виховання у сім`ї", "Позиція батьків - важливий фактор педагогічної співпраці".
3. Партнерство заради майбутнього. Співпраця класного керівника з батьками в системі НУШ.
4. Аукціон психолого-педагогічних ідей. «Система спільних творчих справ батьків і дітей» з
елементами тренінгу.
5. Упровадження інноваційних технологій у роботі класного керівника.
6. Про затвердження порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів
(згідно постанови КМ України від 13.09.2017 № 684.)
7. Про анкетування здобувачів освіти та їхніх батьків щодо виховання здорової активної
молоді та профілактики хімічних залежностей. (Участі в дослідженні розповсюдження
залежної поведінки серед молоді ГО "Рух "Здорова нація")
8. Про платформу «Абетка Харчування»