Квест для 6-х класів

Тиждень екології у ЗЗСО № 4 закінчився веселим квестом «Збережемо Чорне море», які провели для учнів 6 класів співробітники Національного природного парку «Нижньодніпровський» та вчителі природничих дисциплін Яблуновська Ольга Василівна, Крючкова Тетяна Миколаївна.

Разом з дітьми фахівці відправилися в уявну мандрівку країнами, береги яких омивають води Чорного моря. Завдяки колекції мушлів визначали молюсків, що мешкають чи мешкали раніше на чорноморському просторі. Адже багато їх зникло через екологічний стан та інвазійні види, наприклад через ненажеру рапана. Складали пазли Чорного моря - подарунок пластикожуя Оззі за збір пластику з маркуванням №2. Сортували сміття, яке останнім часом все більше захоплює узбережжя та води Чорного моря. Шукали річки, які впадають у Чорне море, в’язали морські вузли, розгадували кросворди про мешканців моря та інш.

Головна мета заходу - показати важливість дбайливого ставлення до природи, необхідність кожному розпочинати зі зміни власних побутових навичок.

оооо

ррор