День пам'яті та примирення 2018

З метою гідного вшанування подвигу українського народу у Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, 8 травня  2018 року у  Херсонській школі І-ІІІ ступенів №4  відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення.

День розпочався із загальношкільної лінійки, після якої  учні вишикувались у колону, утворивши фразу «УКРАЇНІ  МИР!».

Готуючись до свята, учні зібрали відомості  та фотографії своїх рідних,  які брали участь у Другій світовій війні, та оформили інтерактивну газету «Пам'ять про вас не згасає».

Вчителі історії  провели уроки мужності «Пам’ятаємо. Перемагаємо», на яких вшанували пам'ять українців, що загинули у роки війни.

Членами гуртка «Умілі ручки» проведено майстер-класи з виготовлення символу пам'яті - червоного маку  та привітальних листівок.

У бібліотеці оформлено книжкову виставку «Вогонь памяті»,  для учнів           6 класу проведено бібліотечний урок «Подвиг в ім’я майбутнього»,

Учні привітали ветеранів зі святом, волонтери допомогли на присадибних ділянках.

Ми пам’ятаємо  якою страшною трагедією для українців була Друга Світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими, саме тому всією школою святкуємо День пам’яті та примирення.