Засідання педагогічної ради

29.08.2023 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради відбулося засідання педагогічної ради «Початок 2023/2024 навчального року: курс на подолання навчальних і психологічних втрат учнів», у ході якого педагоги обговорили та схвалили установчі документи, які врегульовують діяльність закладу:
• Положення про атестацію педагогічних працівників Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради;
• Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій із працівниками Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Херсонської міської ради під час виконання ними посадових обов’язків;
• Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу в Херсонській загальноосвітній школі I-III ступенів №4 Херсонської міської ради
• План роботи Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради на 2023/2024 н.р.;
• Освітню програму Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради на 2023/2024 н.р.;
• Структуру та режим роботи Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради в 2023/2024 н.р..
• Розклад уроків Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради в 2023/2024 н.р.
• Список учнів, для яких організоване індивідуальне навчання за сімейною формою, педагогічний патронаж.
   Також прийняті рішення, пов'язані з організацією освітнього процесу в дистанційному форматі, оцінювання навчальних досягнень учнів, навчально-пізнавальну, науково-дослідницьку практику, визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу.
     Педагогічний колектив Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради готовий до плідної роботи в 2023/2024 навчальному році.