Заходи до Дня цивільного захисту

16 травня 2024 року в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради було проведено День Цивільного захисту.

1-9 класів провели Єдину година спілкування «Вивчай! Знай! Дотримуйся!» Виховним відділом було проведено: Конкурс малюнків   «Не чіпай і оминай!» (1-4;5-6 кл.). Сьомі класи пройшли онлайн гру з «Мінної безпеки» та отримали сертифікати. Для учнів 8-9 класів пройшов конкурс відеороликів «ДІЇ ЛЮДИНИ У НАДЗВИЧАНИХ СИТУАЦІЯХ».

Практично застосовували  знання та вміння здобувачів освіти відбулося  на уроках  математики – розв’язування прикладних задач; українська мова – 5-9 класи Радіодиктант від Пса Патрона «Спільно до безпеки»5-Г Вікторина з безпеки життєдіяльності під час війни. Веб-квест «Мінна безпека». Зарубіжна література – Гра на платформі Кахут «Дії під час повітряної тривоги» Історія України – Вікторина «Нормативно - правова база цивільного захисту України». Англійська мова – Читання та переклад тексту про дії у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога». Біологія – «Як діяти під час атаки із застосуванням хімічної зброї». Хімія – «Алгоритм дій у разі хімічної та радіаційної небезпеки»

Фізична культура – відпрацювання  практичних навичок за сигналом повітряна тривога. Трудове навчання – «Як пошити захисну маску, її розміри».– 1. Інтерактивна вікторина «Пісні народжені війною», 7 Б, Г; 8-Б. 2. Урок творчості «Поради від пса Патрона»2-А кл.

Для  учнів 3-4, 5-6 класів практичним психологом проведено тренінг «Психологічна підтримка учнів під час воєнного стану».

Завідувач бібліотекою підготувала  онлайн-збірку з навчальним матеріалами

Заступник директора з господарчої частини провела навчальні тренування «Дії технічного персоналу  під час сигналу «Повітряна тривога»; «Правила користування вогнегасниками під час пожежі».

Основне завдання проведення Дня ЦЗ є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності виконано на високому рівні.