До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 01.05 по 30.05.2023 року в освітньому закладі організовано приймання документів для зарахування дітей до 1 класів.
Зарахування здійснюється на підставі заяви(фотокопія) батьків (опікунів, інших законних представників) дитини до якої додаються: копія (фотокопія) свідоцтва про народження, копія (фотокопія) медичної довідки за формою первинної облікових документації # 86-1/о (упродовж червня-серпня 2023 року) .
У зв'язку з воєнним станом (при наявності) додається : довідка про взяття на облік внутрішньопереміщеної особи, довідка про звернення про захист в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.
Надання документів до освітнього закладу для зарахування дітей до першого класу , які були вимушені змінити місце проживання і знаходяться на території України, чи за її межами здійснюється електронною поштою, або іншими засобами зв'язку (за вибором заявника).
Чекаємо на Вас!

1

Шановні батьки майбутніх першокласниківв Загальноосвітня школа I-III ступенів N° 4 оголошує набір учнів до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік.
Документи до закладу можна подавати у зручний для вас спосіб:
1) на електронну адресу школи School-4-kherson@ukr.net
2) Viber,what up, телеграм або дзвонити: 0958045561
3) через форму, яка прикріплена нижче
4) тільки телеграм або вайбер : +380 (95) 505 65 30

ВАЖЛИВО! Потрібно вибрати один тільки спосіб реєстрування, який вам найзручніший! ????????

Перелік документів для зарахування до 1 класу:
- копія свідоцтва про народження дитини;
- заява для вступу до 1 класу.( зразок заяви скинемо на ваш номер)
- зареєструватись на сайті « Нові знання».

Форма????????????

З метою кращої адаптації дітей до освітнього процесу в закладі з 04.03.2023 року організовано підготовчі заняття у "Школі майбутнього першокласника"