Чекаємо Вас за адресою:
м.Херсон
вул.Кости Хетагурова, 59
(0552) 37-28-97
(0552) 37-28-97
school-4-kherson@mail.ru
Новини
ЗНО 2018
11 Жовтня

ЗНО 2018

Міжнародний день рідної мови
21 Лютого

21.02.2018 р. у стінах нашої школи було відзначено Міжнародний день рідної мови...

Профорієнтація
21 Лютого

20.02.2018 р. до випускних класів завітали гості з м. Одеси у рамках профорієнтації...

Tabir

Незабутні та яскраві хвилини радості залишаться у пам’яті учнів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, які активно відпочивали у шкільному літньому таборі «Веселий дзвіночок».

Діти отримали безліч задоволення та позитивних емоцій. За два тижні вихованці табору мали змогу переглянути шоу мильних бульбашок, поринути у світ цікавих казок разом із акторами театру ім. М. Куліша, відпочити в гідропарку, подивитися 3D-фільми, відвідати музеї, планетарій, пограти у великий теніс, переглянути шоу ілюзій, потанцювати на дискотеці та багато іншого. Найбільш яскравим відпочинком для вихованців табору було проведення дозвілля на свіжому повітрі. Саме тому за час роботи літнього табору діти декілька разів відвідували пляж «Гідропарк». Школярі постійно брали участь у цікавих іграх, естафетах, конкурсах, за що отримували різноманітні призи. Бажаючі мали змогу відвідати зоокуточок та погодувати тварин. Вихованці табору із величезним задоволенням грали у спортивні ігри – волейбол та футбол, а також будували казкові піщані замки.

Кожен день у таборі був сповнений яскравими та позитивними емоціями. Наступного року чекатимемо всіх бажаючих до нашого літнього табору «Веселий дзвіночок».