school-4-kherson@mail.ru

_____Г.І.Побива

«19»травня 2016

Календарний план роботи

пришкільного табору відпочинку «Веселий дзвіночок»

з денним перебування дітей

при Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4

з 30.05.2016-14.06.2016 року

Відпочинок у пришкільному таборі «Веселий дзвіночок»

Тридцятого травня у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулося урочисте відкриття пришкільного оздоровчого табору. Пришкільний табір відпочинку – це не лише місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.

Культурно-масова програма розпочалася зі знайомства з загонами, а продовжилась у дитячій бібліотеці №21. Також діти їздили до обласної дитячої бібліотеки ім. Дніпрової Чайки, де дізналися багато цікавої інформації та, розбившись по командах, узяли участь  у захоплюючій грі на кмітливість.

Але більш за  всього  дітям подобаються виїзди до гідропарку: можна пограти у футбол, волейбол, побудувати замки з піску, сходити до місцевого зоопарку. Перша неділя табору завершилась поїздкою до обласної універсальної бібліотеки ім. Олеся Гончара. Тут школярі дізналися, що таке здоровий спосіб життя, як дотримуватись правил гігієни, про корисні продукти та заняття спортом. Другий блок цікавої екскурсії був присвячений підводному царству: кити, дельфіни, акули… Діти із захопленням дивилися та запам’ятовували цікаву інформацію.

Пришкільний табір – це місце, де діти заводять нові знайомства, розважаються та пізнають щось нове. До кінця зміни ще багато часу, а тому у школярів ще більше можливостей отримати нові знання та враження.

Запрошуємо всіх дітлахів до нашого табору!