Звітна конференція 2019

4 червня 2019 року в освітньому закладі пройшла загальношкільна конференція про результати діяльності освітнього закладу в 2018/2019 навчальному році. Директор школи Олександра Іванівна Потук висвітлила усі галузі  роботи освітнього закладу: рівень навчальних досягнень учнів, здоров’язберігаючі умови для перебування учнів і вчителів у стінах закладу, кадрову політику, стан матеріальної бази школи. Велику увагу приділено створенню умов для повноцінного навчання й розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Директор школи висловила подяку колегам та батькам учнів освітнього закладу за ініціативність, небайдужість, активність у справі розбудови та осучаснення закладу освіти.

Педагогічний колектив, представники учнівської та батьківської громадськості відзначили позитивні зміни в розвитку освітнього закладу та одноголосно визнали діяльність директора школи впродовж 2018/2019 навчального року задовільною.

ппп

gggg