school-4-kherson@mail.ru

Звіт директора 2017

20 Травня

19 травня 2017 року  в актовій залі нашої школи  відбувся традиційний звіт  директора школи  Місюченко С.І. перед громадськістю.

На звіті були присутні батьки, педагогічний колектив, представники громадськості, учні.

Світлана Іванівна зазначила, що сприйняття реалій сучасного світу вимагає від керівника опанування новими технологіями, постійного зростання управлінської  компетентності.

Багато в чому рівень розвитку школи залежить від директора навчального закладу. Керівник несе відповідальність за вибір стратегії, за створення команди однодумців, за виконання обраної місії.

І найважливіше, сказала Світлана Іванівна, школа існує для дитини. Саме учень є тим центром, навколо якого обертаються всі системи шкільної галактики.

Сучасна школа великий і складний механізм, належна роботаякого забезпечується великоюкількістю службіучастювнихпедагогічних працівників. У повсякденному житті кожен із вас, зрозуміло,по-різному несе міру відповідальності перед суспільством за те, яку освіту  дає наша  школа.

Алесередцихбуднівнастаєденьпідбиттяпідсумківбагатогранної діяльностівсьогопедагогічногоколективу,деньоглядунашихсил,деньроздумів, заслуженої радості, день нового імпульсу для досягненняще більших результатів. Це день, коли всі учасники освітнього процесу збираються на конференцію, щоб   поділитися своїми роздумами.

Директор повідомила присутнім офіційні дані: про рух та успішність учнів, соціальний паспорт школи, особливості харчування в 2016/2017 навчальному році,  розповіла про активне шкільне життя невтомних вчителів, дітей, батьків.

Особливий акцент у звіті був зосереджений на підсумках зміцнення  матеріально-технічної бази школи та допомогу у  цій справі батьків.

Як підсумок, Світлана Іванівна  окреслила основні завдання школи на 2017/2018 навчальний рік. Усі присутні підтримали пропозиції директора та оцінили її роботу задовільно.

Навчальний 2016/2017 навчальний рік успішно завершено. Для тих, хто  не зміг бути присутнім на звіті, розміщуємо презентацію звіту директора школи Місюченко С.І.