Зі спогадами про найскравішу Квітку 2021

ВІТАЄМО ТВОРЧІСТЬ!!!

За підсумками обласного заочного творчого конкурсу «Зі спогадами про найяскравішу Квітку України», відповідно до наказу комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради від 04.02.2021 № 10-О «Про проведення обласного заочного творчого конкурсу з нагоди відзначення 150 річниці від дня народження Лесі Українки «Зі спогадами про найяскравішу Квітку України», в якому було представлено 400 робіт від 412 здобувачів освіти 4-11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної та фахової передвищої освіти відповідного віку Херсонської області, учениця 6-Б класу ЛЯШЕНКО Аліна посіла І місце в номінації «інформаційно-аналітична доповідь».

Вітаємо учителя української мови та літератури Ніну Геннадіївну ДЕМЧЕНКО та її ученицю Аліну ЛЯШЕНКО з перемогою! Бажаємо натхнення і нових досягнень!!!

аааа