Збори для батьків майбутніх першокласників

10 травня 2019 року у закладі відбулися організаційні збори для батьків майбутніх першокласників 2019/2020 року навчання.  Заступник директора з навчально-виховної роботи Грицаєнко Г.А. ознайомила батьків з особливостями НУШ, провела роз’яснювальну роботу щодо нових стандартів української школи та організації освітнього простору для першокласників. Практичний психолог Овчаренко І.В. надала рекомендації щодо правильного ставлення до виховання дітей у напряму гармонійного розвитку особистості та формування здорового способу життя, підготовки до успішної адаптації до школи. Соціальний педагог Спільна Ю.Ю. розповіла про відповідальність батьків за навчання та виховання дітей. Логопед Хавбоша Л.В. виступила з презентацією: «Вади мовлення. Як допомогти дитині».

В доброзичлевій атмосфері батьківські збори закінчились в класних кімнатах, де класні керівники Дмитрова О.О., Біла Н.А., Шапран І.О. розповіли батькам про організацію освітнього середовища НУШ.

прпр

вввяя