Засідання МО вчителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня

Кожна дитина - це особистість з інтелектуальним та креативним потенціалом, яка повинна пройти свій персональний шлях розвитку. Питання побудови індивідуальних освітніх траєкторій учнів розглядалося на черговому засіданні методичного об'єднання вчителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня, що відбулося 14 січня.
      Методологію персоналізації навчання в сучасній освіті та зміст прогностичної компетентності педагога розкрили в своїх виступах учителі Лариса Золотаревська та Тетяна Країнська, асистенти вчителів Олена Сидоренко та Анна Троян поділилися досвідом роботи з індивідуальними планами розвитку учнів. Педагоги опрацювали нові документи МОН України, проаналізували результати навчальних досягнень здобувачів освіти за І семестр, обговорили питання поповнення учнівських портфоліо, ознайомилися з підсумками останнього засідання Команди психолого-педагогічного супроводу.