Загальні збори - серпень 2021

25 серпня 2021р. відбулися загальні збори (конференція) колективу Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 ХМР. На конференції були присутні представники батьківської громади, учнівського самоврядування, педагогічний колектив та депутати Херсонської міської ради В’ячеслав Білковський та Микола Дмитрієв. На заході директор школи Олександра Потук доповіла про результати діяльності за 2020-2021 н.р. та поділилася перспективами розвитку закладу. Зокрема, зупинилась на здобутках педагогів в освітній та виховній діяльності, у створенні умов для якісної освіти та оновленій матеріально-технічній базі. Відзначено учителів, учні яких показали гарні результати на ЗНО та батьків, які брали активну участь у позашкільній діяльності. Депутати привітали присутніх з початком нового навчального року, подякували колективу закладу за плідну працю, побажали наснаги та нових творчих здобутків, відповіли на багаточисленні питання батьківської громадськості та, зі свого боку, пообіцяли підтримку і допомогу у вирішенні нагальних питань.

оо

ллл