Виховна година 11 класу до Дня визволення Херсона від фашистських загарбників

Другу світову війну впевнено можна назвати найбільшою трагедією ХХ століття. І зараз важко сказати, скільки життів вона забрала з собою, скільки сліз ввібрала земля та скільки нових морів можна було б наповнити пролитою кров`ю. Жахлива помилка, допустити повторення якої людство не має права.
Наше місто було звільнено від фашистських загарбників 13 березня 1944 року. День, який для херсонців став визначним і є фактично другим днем народження Херсона. Тож 11 березня 2019 року учні 11-го класу присвятили виховну годину темі визволення Херсона. Школярі передивилися декілька відеороликів, пригадавши події Другої світової війни та її фатальні наслідки для нашого міста. Байдужим не лишився ніхто. Діти охоче висловлювали свої думки щодо побаченого, проте усі дійшли одного висновку: війна – найгірше, що може трапитися з людством.
Кожній матері боляче втрачати сина, дружині – чоловіка, а дитині – батька. І найкраще, що ми можемо зробити – запобігти повторенню катастрофи світового масштабу.

лдл