Веселі спортивні змагання 2018

08 грудня 2018 року родини учнів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселих спортивних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Захід дуже сподобався і дітям, і дорослим, адже за щоденними клопотами родині не часто трапляється нагода разом провести час, весело позмагатися і відчути себе єдиною командою.

У ході змагань було проведено 5 естафет, в яких змагалися чотири родини. Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву та проводиш час разом із сім’єю? Звичайно, ні! А от переможці визначились: І місце виборола сім’я Черній, ІІ місце - Пульнікови, ІІІ місце - Трофимови, подяка сім’ї Білоконь. З чим ми їх і вітаємо!

Зичимо нашим сім’ям завжди бути здоровими, спортивними та найдружнішими родинами у світі!