Участь учнів 4-Б класу в інклюзивному марафоні "Книги для херсонців, що зігрівають серця"

До святкування Дня міста в нашій школі пройшов незвичайний бібліотечний урок. 17 вересня учні 4-Б класу брали участь в інклюзивному марафоні «Книги для херсонців, що зігрівають серця» на майданчику перед дитячою бібліотекою № 21. Школярі познайомились з чарівницею слова - Оленою Осмоловською. Письменниця завітала до нас на автограф-сесію. Авторка дитячих оповідань київського видавництва «12» презентувала книги видавництва, що торкаються проблем інклюзії та проблем особливих дітей та підлітків. Олена подарувала дві свої книги нашій шкільній бібліотеці, маємо надію що знайомство зі сторінками принесе радість та багато приємних хвилин любителям читання! Захід пройшов цікаво та корисно, бо радість спілкування дає нам наснагу, силу і знання.