Центр креативних новин "Порція позитиву". Понеділок 18 травня 2020

12 ПОРАД «ЯК БУТИ ЩАСЛИВОЮ ОСОБИСТІСТЮ»

Бути щасливою – просто. Іноді для цього треба лише зупинитися і сказати собі – СТОП.

Знайти гармонію часто нам заважають речі і звички, які непомітно ввійшли в наше повсякденне життя і які, насправді, є перепонами на шляху до щастя.

12 порад  – як позбавитися від зайвого і насолоджуватися життям повною мірою.

1. Забудьте про необхідність завжди справляти добре   враження на інших.

Перестаньте напружуватися в спробі бути не такою, якою ви є насправді. Це марно - подобатися всім.

2. Припиніть чинити опір змінам.

Пам'ятайте, зміни допомагають поліпшувати наше життя і життя оточення.

3. Забудьте про потреби завжди доводити свою правоту.

4. Відпустіть контроль.

Відмовтеся від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, людей.

5. Відпустіть почуття провини.

Почуття провини супроводжує нас все життя. Позбавтеся від почуття провини і відразу стане легко дихати.

6. Уникайте спілкування з «токсичними» людьми.

«Токсичні» люди можуть бути будь- хто. Після розмови з ними ви відчуваєте втому, роздратування, спустошення, душевний біль.

7. Зупиніть негативну розмову з собою.

Як багато людей завдають собі шкоди тим, що дозволяють негативним думкам і емоціям керувати їхнім життям. Не вірте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви краща і здатні на більше, ніж вважаєте.

8. Забудьте про постійну потребу скаржитися.

Існує безліч речей (людей, ситуації, події), які роблять нас нещасними, сумними і пригніченими. Але ніхто не зробить вас нещасною, якщо ви самі того не захочете. Не варто концентруватися на поганому і нескінченно шукати винних. Ви їх знайдете, і що далі? Це вже точно нікому не принесе щастя і гармонію.

9. Відмовтеся від критики.

Не  критикуйте людей, які відрізняються від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні.

10. Не роздавайте ярлики.

11. Відпустіть минуле.

12. Цінуйте сьогодення.

В кожному дні можна знайти щось хороше. Адже невідомо, що чекає на нас завтра. Тому знайдіть щастя сьогодні і тримайте це почуття в собі.

Зробіть себе щасливою людиною!

jjjh