school-4-kherson@mail.ru

тиждень початкової школи 2017

10 Травня

Відповідно до річного плану роботи школи з 27 квітня по 5 травня  в навчальному закладі проходив тиждень початкових класів.

На лінійці, приуроченій відкриттю тижня, діти були ознайомлені з  планом його проведення. Учні 2-Б класу представили цікаву поетичну композицію «Знання – найлегший скарб». На завершення заходу всі присутні взяли участь у флешмобі «Запрошуємо на танок».

Кожен день мав певне спрямування.

28 квітня – день, присвячений рідній мові.  У 1 та 2 класах відбувся конкурс на краще читання віршів про Україну, у  3 та 4 класах –  мовна вікторина.

3 травня – день математики. Школярі змагалися в розв’язуванні цікавих задач, розгадуванні математичних ребусів, кросвордів. Найменші ж, першокласники, гралися в математичні «класики».

4 травня – день довкілля. Діти  презентували проекти «Захистимо природу», а учні 3 та 4 класів ще й допомагали старшокласникам у прибиранні шкільного подвір’я.

У першокласників у цей день відбулося свято «Прощавай, Букварику, мій найперший друже!».

5 травня свято «В гості до країни знань», під час якого  учні 4 класів згадували, як вони піднімалися сходинками країни знань, демонстрували, чому навчилися в школі.

Протягом тижня в кожному класі відбулися відкриті уроки, відвідати які мали змогу вчителі старших класів та батьки учнів.

Тиждень початкової школи пройшов цікаво, збагатив учнів новими знаннями, подарував позитивні емоції.