Тиждень математики, фізики - 2020

З 20.01 по 24.01.2020 в школі проходив тиждень математики, фізики "Наші ерудити". Впродовж тижня  учні 5-11 класів випускали газети, малювали малюнки, кросворди, ребуси, складали оповідання з фізики. Для учнів 5-х класів проведено математичний турнір  «Юний математик», в якому переможцями стали  учні 5-Б класу Баляс Софія, Гуменюк Михайло  та учень 5-А класу Опихайленко Руслан. Урок цікавої математики було проведено для  учнів 9-го класу. Найактивнішими були Сиротюк Максим, Гадомська Ксенія, Сорока Вікторія, Попкова Анна.Цікаві досліди з фізики для учнів 4-х класів провели учні 10 класу Кравець Катерина,Воробйов Артем,  Адісевич Ірина, Семіраз Тетяна, Сучко Аліса, Ширенко Єлизавета. В 8-Б класі було проведено урок-презентацію «Вода та її властивості. Значення води у природі».

рор

ддд