Тиждень безпеки дорожнього руху

18 листопада 2021 року в закладі освіти в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху проведено урок для учнів 5-х класів з безпеки дорожнього руху, який присвячений профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Начальник відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Херсонській області Олена Вахтель розповіла учням, як правильно переходити проїзну частину та наголосила на використанні світлоповертаючих елементів у зв'язку із скороченням світлового дня.

А також вихованці гуртка «Юні інспектори дорожнього руху» зробили шлях зі школи трохи безпечнішим. Учні нанесли за допомогою трафарету та фарби напис «зупинись», щоб акцентувати увагу пішохода на переході. Адже необхідно бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях та дотримуватися правил дорожнього руху.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.