Тематичний день,присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці

13 жовтня у 4-А класі пройшов тематичний день,присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці. Діти із захопленням долучилися до виконання різноманітних завдань. Разом з класним керівником Вікторією Сотніковою переглянули відеоролик про життя козаків,взяли участь у вікторині "Українську мову знаємо-загадки-жарти відгадаємо". Із натхненням попрацювали над "Козацьким списуванням". Виконуючи математичні завдання, учні отримували частини пазлів, які дружньо склали в яскраві картини. Також діти створили листівки-привітання для своїх родичів чоловіків.