school-4-kherson@ukr.net

Свято "У країні Знань"

27 Квітня

Увага! Увага! Увага! Говорять та показують випускники початкової школи!
  27 квітня з веселим та завзятим настроєм, активно та впевнено відбулося свято "У країні Знань". Схвильована тепла зустріч з майбутніми класними керівниками, які зустріли нас з щирою посмішкою та смачним караваєм. Наша концертна програма їм дуже сподобалась. Знайомство відбулося!!!
  Ми взяли участь у грі-квесті «Знаємо, вміємо, крокуємо вперед». Об'єдналися в команди, впевнено пройшли станції квесту: "Здоровим будь!", "Математична",  "Знавці природи", "Мовознавча", "Співоче поле", "Ми-читачі", "Я у світі". Нам було  дуже цікаво виконувати різноманітні завдання. Кожна команда проявила високий рівень знань і практичних умінь. Наші класні керівники Сотнікова В.Р., Гришаєва О.М. Командирчик Н.І.приготували нам сюрприз-ДИСКОТЕКУ!!!