Спортивне свято між 7А та 7Б

Гарною традицією стало відзначати День Захисника України змаганнями між хлопцями нашого закладу.  Тому  12.10.2020 у Херсонській загальноосвітній школі I-III ступенів №4 було проведено спортивне свято "Гідні сини України" між хлопцями 7А та 7Б класів. З привітальним словом до учнів звернулася заступник директора з НВР Левченко Сніжана Валеріївна, яка побажала усім присутнім миру та віри у кращу долю. На святі був присутній військовослужбовець, учасник АТО Демченко Артем Вікторович, який розповів про військові будні, про солдатську єдність і допомогу волонтерів, подякував учням за написані листи та побажав миру і злагоди.  У складі жюрі Артем Вікторович із задоволенням спостерігав, як хлопці змагалися в силі та спритності, брали участь у різноманітних конкурсах та естафетах. Діти проявили себе знавцями української історії та продемонстрували фізичну підготовку. На святі лунали українські пісні, а вболівальники активно підтримували свої команди. Свято пройшло цікаво і змістовно. Усі учасники отримали багато позитивних емоцій.

пппп

ккккк