school-4-kherson@mail.ru

Школі-55!!!

5 Жовтня

Школа – це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій.  Золотою симфонією для кожного з нас звучить мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися.

04 жовтня 2017 року ювілейний шкільний дзвінок пролунав для учнів, вчителів, випускників, гостей у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4. 55 років тому свої двері радо відчинила нова восьмирічна школа міста.

Ювілейні святкування стали незабутньою зустріччю кількох поколінь вчителів та учнів. У холі школи відбулося свято «З ювілеєм, рідна школо!». Усі присутні мали змогу поринути у роки створення, становлення та розвитку навчального.

Поринути у минуле, у свої спогади змогли всі, хто був присутній на святковому концерті. Хвилюючим був момент, коли у хвилини спогадів оживали альбомні сторінки, які нагадували про роки дитинства, молодості, юності всім присутнім.

Слова вітання з ювілеєм пролунали від директора школи Світлани Іванівни Місюченко. Приємно було почути привітання та отримати гарні подарунки від гостей свята: головного спеціаліста міського управління освіти Стойчевої І.Б., керівника осетино-аланської діаспори в Україні – Каргієва З.М., головного редактора обласного телебачення «Скіфія» Марущака А.П., колишнього директора нашої школи – Черченко В.М. та ін.

За віддану та наполегливу працю почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради було нагороджено: Світлану Іванівну Місюченко – директора школи; Грицаєнко Галину Анатоліївну – заступника директора з навчально-виховної роботи початкової школи; Левченко Сніжану Валеріївну – заступника директора з навчально-виховної роботи старшої школи; Ступку Оксану Володимирівну – заступника директора з виховної роботи; Павловську Ірину Леонідівну – учителя української мови та літератури; Поливач Ольгу Андріївну – учителя зарубіжної літератури. За сумлінну, плідну працю грамотами також було нагороджено багатьох учителів школи.

На святі лунало багато пісень, які нагадали присутнім про шкільні роки. Свої номери продемонстрували вихованці вокального ансамблю «Української пісні», вокального ансамблю «До-ре-мі-фасольки», музичний ансамбль «Чарівний смичок», студент Херсонського державного університету та на завершення свята учні 4-А класу подарували всім присутнім незабутній танець.

Школа – це діти, учителі та батьки. Вона живе горінням дитячих і вчительських сердець. З ювілеєм, рідно школо!!!