Семінар "Організація інклюзивного простору в закладах освіти"

10 лютого 2020 року на базі освітнього закладу  відбувся семінар «Організація інклюзивного простору в закладах загальної середньої освіти» для директорів шкіл міста й області. Директор освітнього закладу Олександра Потук ознайомила присутніх із історією закладу та специфікою його діяльності як базового з питань інклюзивної форми освіти. Заступники директора з навчально-виховної роботи Сніжана Левченко та Галина Грицаєнко поділилися досвідом роботи щодо організації інклюзивної форми навчання, зокрема, діяльності шкільної команди психолого-педагогічного супроводу учнів з особливими освітніми потребами, налагодження ефективної співпраці асистента й учителя, сутність адаптації та модифікації навчальних програм у інклюзивних класах, ведення документації тощо. Гості закладу ознайомилися з матеріальною базою закладу: відвідали ресурсні кімнати, класи, де навчаються учні за інклюзивною формою. Учителі корекційно-розвиткових занять Тетяна Країнська та Анастасія Пересунько продемонстрували присутнім деякі форми роботи із застосуванням інтерактивної дошки. Практичний психолого освітнього закладу Ірина Овчаренко  залучила відвідувачів до демонстрації елементів занять на інтерактивній підлозі.

Гості закладу отримали багато позитивних вражень від роботи нашого педагогічного колективу та взяли для своєї роботи чимало цікавих ідей.

щщщщ

лдл