Результати конкурса

Результати ІІІ відкритого конкурсу на кращий творчий проєкт «Один раз на все життя!», який цього року проводився в онлайн режимі.

Компетентне журі у складі завідувача відділу у справах сім’ї Херсонської єпархії протоієрея Івана Гордієнка, начальниці відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти Херсонської міської ради Валентини Поздняк, завідувачки відділу естетичного виховання обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки Анжели Ракші, керівниці недільної школи Свято-Касперівського храму Інни Гордієнко, письменниці Юлії Чернієнко, керівниці «Центру захисту материнства та дитинства» Олени Горшкової, завідувачки читальної зали Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки Вікторії Сломчинської визначило переможців конкурсу.

у номінації «Друкована промоція» Муравйов Геннадій посів ІІ місце