Результати І етапу Всеукраїнських олімпіад

Павлючек Дар’я, учениця 9 класу, переможниця олімпіади

з англійської мови, (учитель І.Коденець.),

хімії (учитель В.Кириченко),

української мови та літератури (учитель В.Гречуха)

Авраменко Анна, учениця 8-Б класу, переможниця олімпіади з

хімії (учитель В.Кириченко),

біології (учитель В.Качавська)

Содолінський Михайло, учень 8-Б класу, переможець олімпіади з англійської мови, (учитель І.Коденець)

Воробйов Артем, учень 10 класу, переможець олімпіади з історії (учитель О.Пісковець)

Литоша Максим, учень 10 класу, переможець олімпіади з історії (учитель О.Пісковець)

Крисова Антон, учень 11 класу, переможець олімпіади з інформаційних технологій, (учитель О.Середа)

Муравйов Геннадй, учень 10 класу, переможець олімпіади з

англійської мови, (учитель І.Коденець),

української мови та літератури (учитель Л.Жулєва)

Донських Єлизавета, учениця 11 класу, переможниця олімпіади з англійської мови, (учительВ.Араліна)

Чеботарьова Анжела, учениця 11 класу, переможниця олімпіади з біології (учитель В.Качавська)

Попкова Анна, учениця 9 класу, переможниця олімпіади з біології (учитель В.Качавська)

Шевченко Дмитро, учень 11класу, переможець олімпіади з трудового навчання (учитель І. Десна);

Попелишко Вікторія, учениця 9 класу, переможниця олімпіади з трудового навчання (учитель Т. Чумаченко).