school-4-kherson@ukr.net

Протидія булінгу

4 Травня

Сьогодні відбулася зустріч  учнів  8,9 класів  з лейтенантом Херсонської Державної патрульної поліції Вахом Антоном Романовичем. Тема бесіди дуже важлива й актуальна – «Протидія булінгу у дитячому середовищі» . Діти зрозуміли, що легковажні пустощі можуть обернутися справжньою трагедією, дізнались про юридичне покарання у разі проявів булінгу до інших. Фахівець особливо наголосив на тому, що не можна приховувати факти булінгу від дорослих, а, навпаки, обов’язково звертатися по допомогу до вчителів та батьків. Дітям було роздано візитні картки з телефонами соціальних служб, а також телефоном довіри, куди можна звернутися у разі складної ситуації.

Бесіда супроводжувалась презентацією та переглядом фільму  і була дуже цікавою і корисною.