Професіографічна екскурсія

Нещодавно за сприяння депутата міської ради Боржкова В.В. учні  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради 6-В та 7-В спеціальних класів з метою профорієнтації молоді відвідали ТОЙОТА Центр Херсон  «Авто-плаза».

Під час професіографічної екскурсії діти мали унікальну можливість послухати цікаву кваліфікаційну лекцію менеджера по продажам автомобілів дізнатися про основні аспекти цієї роботи, познайомитись з умовами продажу автомобілів та послуг компанії, про підтримку партнерських відносин, консультування по асортименту та технічним параметрам автівок.

Увазі здобувачів освіти була представлена екскурсія до відділу малярно-кузовного ремонту та відділу діагностики авто.

Наприкінці заходу дітей пригостили солодощами і це стало приємним завершенням такої пізнавальної та цікавої екскурсії.

Вихованці  отримали незабутні позитивні враження та щиро подякували генеральному директору Боржкову В.В.

ііі