Про запобігання поширенню короновірусом

Херсонської міської ради

вул. Кости Хетагурова, 59 м. Херсон, 73042,  тел. 8 (0552) 37-28-97, 23-85-85

e-mail: school-4-kherson@ukr.net  код  ЄДРПОУ 24115357

від 12.03.2020 року                                                                       № 83-О

Про запобігання поширенню

короновірусом 2019-nCoV

в освітнього закладу

На виконання наказів управління освіти Херсонської міської ради від 12.03.2020 року №58-Т «Про запобігання поширенню короновірусом 2019-nCoV в закладах освіти», від 11.03.2020 року №54-Т «Про вжиття профілактичних заходів в закладах освіти міста Херсона», з метою упередження загострення епідемічної ситуації в місті

НАКАЗУЮ:

1.     Тимчасово  призупинити освітній  процес у школі до 03 квітня 2020 року.

2.     Заборонити:

2.1. Відвідування закладу освіти здобувачами та проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб;

2.2. Виїзд  за кордон здобувачів освіти та працівників закладу освіти до країн з високим ступенем ризику зараження.

3.         Застпникам директора з навчально-виховної роботи Сніжані ЛЕВЧЕНКО, Галині ГРИЦАЄНКО, заступнику директора з виховної роботи Анастасії ДІВНІЧ:

3.1. До 16.03.2020 року скласти план роботи колективу освітнього закладу, з урахуванням переліку видів організаційно-педагогічної діяльності згідно додатку 7 Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради та забезпечити контроль за його виконанням (план додається)

3.2. Організувати проведення цільових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього  процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об'єктах тощо.

3.3. У всіх доступних місцях та на сайті закладу  розмістити пам’ятки профілактичного змісту та  оголошення для батьків учнів.

3.4. Здійснювати контроль за режимом роботи освітнього закладу.

4.        Педагогічним працівникам освітнього закладу:

4.1.           Здійснювати діяльність відповідно до плану роботи освітнього закладу.

4.2.           Забезпечити опанування навчального матеріалу дистанційно.

4.3.           Проводити роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти щодо профілактики гострих вірусних інфекцій.

4.4.           Суворо дотримуватись правил особистої гігієни.

5.         Заступнику директора з адміністративно-господарчої частини Світлані СЕМЕНЦОВІЙ:

5.1.           Під час тимчасового припинення занять забезпечити безперебійне тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення  в школі.

5.2.           Забезпечити надійну роботу діючих вентиляційних систем та ліквідацію протягів в освітньому закладі.

5.3.           Про факти призупинення тепло -, енерго-, водопостачання закладів освіти, виникнення аварій на опалювальних системах та котельнях, відсутності теплоносіїв від постачальників, відключення від газо- та електропостачання  невідкладно повідомляти управління освіти (тел. 35-42-09). При виникненні аварійної ситуації вживати відповідні заходи.

5.4.           Забезпечити збереження майна та організувати чергування обслуговуючого персоналу. Взяти під особистий контроль роботу сторожів.

6.         Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                    Олександра ПОТУК